Фільтр

  Лімітований колекційний чай

  У цьому розділі чаї не для всіх. Це колекція кращих сортів і купажів. Вони як Rolex в світі годинників, Bugatti Chiron для автолюбителя або Cheval Blanc 1947 року для фанатів хорошого вина. Саме так, тут зібрані кращі пропозиції для вимогливих чаєманів, естетів і перфекціоністів.

  Колекційний чай що вибрати

  Іноді потрібен пуер або улун на кожен день. А іноді душа просить чогось особливого. Такого, щоб і якість на висоті, і смак був ідеальним, і чайний стан зашкалював. Для себе або в якості ексклюзивного подарунка не важливо. В цьому розділі пропонуємо вибрати колекційний чай, який гідний захоплення.

  Ми намагалися зібрати самі рідкісні та цінні сорти. Іноді в пошуках чогось особливого доводилося об'їздити кілька провінцій, домовитися з десятками фабрик і перепробувати сотні купажів. Але результат того вартий в каталозі TheTea є колекційний чай, купити який ви не зможете ні в одному магазині України.

  ексклюзивний колекційний чай

  Що ми пропонуємо:

  • Витримані, зістарені пуери.
  • Улуни, які рідко з'являються навіть на китайському чайному ринку.
  • Елітні купажі, за якими полюють колекціонери всього світу.
  • Чаї з преміальної сировини. Народжені в древніх садах, заповідних місцях, серед знаменитих скель, поблизу легендарних печер.

  У цій колекції справжні «чайні скарби». Кожен сорт по-особливому прекрасний. Навіть заздримо тим, хто спробує найцікавіші китайські чаї вперше.

  Чаї преміум-сегмента

  Ми знаємося на чаї, поважаємо справжню якість і розуміємо, що ціна на колекційний чай відрізняється від вартості звичайних сортів. Тому при виборі відбраковуємо купажі, які викликають сумніви. І робимо все, щоб привезти в Київ кращі китайські чаї по чесній ціні.

  Чим відрізняється ексклюзивний чай:

  • Обмежена партія. Зазвичай такі чаї не випускають масово. Це може бути невелика партія, випущена на знаменитій фабриці або маленькому приватному заводі. Часто в цей розділ потрапляють млинці пуерів з лімітованої серії. Навіть екземпляри, яких в усьому світі залишилися одиниці.
  • Сировина найвищої якості. Листя і бруньки зі старих дерев, зібрані на кращих гірських плантаціях. У чаю, який вирощують далеко від людей, смогу і шуму, без хімікатів, серед приголомшливих пейзажів і на ґрунті з унікальним складом, зовсім інша енергетика. Він неймовірний.
  • Ручна обробка. При зборі і обробці машинна праця не використовується. Тільки руки майстра, правильний настрій і ідеальна рецептура.
  • Найкраща палітра смаків. Будь-який ексклюзивний чай з цієї колекції можна назвати еталонним. Таким повинен бути правильний улун, витриманий Шен, ідеальний Шу пуер. Ніяких ароматизаторів. Кожна нота бездоганна, від першого знайомства з ароматом до акордів згасаючого післясмаку.
  • Максимум користі. Хороший китайський чай це не тільки смак, але ще і користь. На жаль, в посередніх купажах сильної обжаркою або пресуванням нерідко маскують неякісну сировину. В такому випадку говорити про корисні властивості не доводиться. Ексклюзивний чай заряджений вітамінами, мікроелементами, антиоксидантами. Кожне чаювання буде зміцнювати здоров'я і покращувати настрій.
  купити колекційний чай

  Ми плануємо розширювати асортимент колекційних чаїв. У лінійці ексклюзиву обов'язково з'являться рідкісні зелені, червоні, білі, жовті сорти. Нові млинці, цеглини та точі пуеру, кращі скельні улуни.

  Вибирайте улюбленців для елітних чаювань, церемоній за всіма правилами Гунфу Ча, особливих моментів, теплих вечорів у колі сім'ї, успішних переговорів і нереально крутих подарунків.

  Будь-який чай доставимо по Києву і Україні. Якщо хочете щось рідкісне і вам складно вибрати, напишіть підкажемо і допоможемо купити саме те, що потрібно.