Щоб радувати дорогих серцю людей правильним китайським чаєм не потрібен особливий привід. Тому подарунковий сертифікат на чай від The Tea - це не тільки оригінальний презент до свята, а ще й можливість познайомити сім'ю, друзів, колег з різноманітністю чайних смаків.

Сертифікат на чай - доречний подарунок

Іноді складно знайти подарунок, який приємно здивує. Подарунковий сертифікат на чай - небанально, несподівано і приємно. Крім того, це універсальний варіант: коханій людині, другу, колезі, брату і мамі.

Одержувач зможе влаштувати чайну церемонію або вперше скуштувати справжній китайський чай, подарунковий сертифікат дасть змогу вибрати сорти на свій розсуд. Це можливість урізноманітнити колекцію чаїв, познайомитися з новими смаками, поповнити скарбничку вражень.

Китайський чай має здатність покращувати настрій і підтримувати здоров'я. Він зміцнює імунітет, оновлює сили, нормалізує обмін речовин, омолоджує на клітинному рівні. Тож ви даруєте не лише дегустацію, а й турботу.

З подарунковим сертифікатом одержувач гарантовано вибере з чайної колекції те, що сподобається. А у вас не залишиться шансу прогадати із сюрпризом.

Де купити подарунковий сертифікат на чай в Україні

У каталозі інтернет-магазину The Tea сотні сортів оригінального китайського чаю. Серед них не тільки звичні європейцям червоні та зелені сорти, а й різновиди, які виготовляють тільки в Піднебесній. Наприклад, витончені світлі улуни, ароматні темні, включно з легендарним Да Хун Пао. Ніжні білі та жовті, які колись заборонялося вивозити з країни під страхом страти.

Неможливо скласти уявлення про китайську чайну культуру, не спробувавши пуер - Шу і Шен. Володар сертифіката на чай зможе вибрати квіткові, трав'яні, фруктові мікси. Заварити дивовижний зв'язаний чай, який розпускається в заварнику квіткою.

Для вашої зручності є подарункові сертифікати різного номіналу, від 500 до 3000 грн. Можна купити і вручити одержувачу власноруч або замовити з доставкою за вказаною адресою по Києву і в межах України.