Набори посуду для матча

Чай матча або маття (抹茶) винайшли в Піднебесній, потім рецепт перекочував до країни сонця, що сходить. Сьогодні напій вважають традиційно японським, найкращі сорти виготовляють із сировини, зібраної на околицях Фуцзіями.

Матча – порошковий чи розтертий напій. Чайне листя подрібнюють до стану ніжної пудри і заварюють разом з клітковиною. Чай містить у 140 разів більше антиоксидантів, аніж звичайні зелені сорти. Багатий на L-теанін, який вирівнює настрій, амінокислоти, кальцій, вітаміни.

Щоб приготувати порошковий напій просто заварника мало. Знадобиться набір посуду для чаю матча, купити такий сет можна у цьому розділі.

Набори посуду для матча - TheTea

У складі комплекту:

  • Тяван – спеціальна округла чаша, в якій змішують чай з водою, коров'ячим або рослинним молоком.
  • Тясаку – бамбукова ложечка, щоб відміряти та насипати порошок.
  • Часен – вінчик для збивання з бамбука.
  • Кусенаоші – підставка для вінчика.

Аксесуари для приготування чаю матча упаковані в коробку, яку можна використовувати для зберігання.

Чань-буддисти підходять до приготування матча як до ритуалу, що просвітлює, заспокоює, гармонізує, прояснює думки. Ви й самі переконаєтеся, що збивати порошковий чай бамбуковим вінчиком у красивому посуді набагато приємніше, ніж електричним. Так не залишається грудочок, а матча набуває однорідної консистенції з дрібними бульбашками повітря.

У каталозі інтернет-магазину The Tea можна замовити набори посуду для матча з чашами з різних матеріалів: бамбук, чорна кераміка, білий фарфор. Вибирайте дизайн та колір, оформляйте покупку з доставкою по Україні, насолоджуйтесь смачним та корисним японським чаєм.