«Великі Чайні Гори» - нова коллекція пуерів, екслюзивно в THETEA

«Великі Чайні Гори» - нова коллекція пуерів, екслюзивно в THETEA

«Великі Чайні Гори» – унікальна добірка. 16 чудових купажів зі знаменитих чайних місцевостей Юньнані. Кожен розповість про один з регіонів природного зростання чаю. Познайомить з особливостями смаку та тонкощами аромату. Ви справжній гурман? Тоді ця чайна подорож для вас!

16 млинців – представники легендарних чайних гір. На схід від річки Ланьцанцзян («внутрішній регіон») розташовані ІУ, Бан, Мань Чжі, Ге Ден, Ю Ле і Мань Чжуань. На захід, у повіті Менхай, височіють гори Цзин Май, Мен Сун, Нань Но, Ба Да, Бу Лан та Хе Кай. Саме у цих місцях вперше почали збирати сировину для пуера. І саме тут збереглися давні чайні дерева.

Усі млинці колекції мають гідну витримку, зберігаються з 2012, 2014, 2015 років. Створені із високоякісної сировини, мають гармонійний смак і благородний аромат.

большие чайные горы

Кожен пуер зберігає нотки, властиві купажам із певної гори, тому «близнюків» тут немає. Потужні Шу з бадьорим характером, аристократичні Шени, які ідеально підійдуть як колекційні млинці, усі різні і по-своєму гарні.

До цього нам (можливо, і вам) вдавалося знайти поодинокі купажі легендарних регіонів. Але повна колекція зі смаками всіх чайних гір Юньнані в Україні з'явилася вперше. Пробуйте, порівнюйте, вибирайте улюбленців!